Emoční rovnice

Posted by

Emoční rovnice

Stáhnout knihu Emoční rovnice zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Emoční rovnice

Dnes by nikdo o současném světě neřekl, že “žijeme v klidných vodách”. A nedá se to říci ani o době, která přijde. V dnešním věku nejistoty, v období nejhlubší ekonomické krize za posledních 75 let, má mnoho lidí pocit, že jsou uprostřed silné bouře zmítáni na malé loďce. Úspěšný obchodník Chip Conley však zjistil, že pomocí jednoduchých slovních rovnic můžeme získat odhodlání, vytrvalost a radost a stát se tak lepším a vysoce výkonným člověkem. Emocionální rovnice vám přinášejí jednoduchý, ale velmi účinný způsob, jak nejlépe využít svých emocí.

Radost=Láska-Strach

Inovace= Kreativita – Konformita

Mohlo by se zdát, že kombinovat matematiku a emoce je proti našemu intuitivnímu chování, to však ty nejlepší myšlenky často bývají. Conleyho Emocionální rovnice fungují jako mantry, které nám v časech nejistoty pomáhají získat stabilitu, které nám pomáhají zaměřit se na věci, které můžeme změnit (“proměnné”) a vše ostatní (“konstanty”) ponechat stranou.

Tyto matematicky přesné rovnice vypracované matematickým géniem, který je hlavní odpovědnou osobou na vyhledávači Google, jsou určené těm, kteří hledají ve svých životech naději, jednoduchost a štěstí.

Chip Conley je zakladatelem a ředitelem druhého největšího amerického řetězce designových hotelů Joie de Vivre. Studoval na Stanfordské univerzitě, obdržel čestný dokotorát z psychologie na Saybrook Graduate School l & Research Center.

Štítky:
Štěstí,
Úspěch,
Emoce,
Kariéra


Emoční rovnice


Přečtěte si knihu Emoční rovnice online zdarma

Kód: D0167207
EAN: 9788073065317
ISBN: 978-80-7306-531-7
Nakladatel: BETA
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 288
Rozměry: 145,0×216,0x28,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Sebezdokonalování a tréning mozku