Edukačně – hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)

Posted by

Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)

Stáhnout knihu Edukačně – hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Cílem tohoto metodického materiálu je poskytnout speciálním pedagogům, učitelům, dalším odborníkům a i rodičům dětí s PAS podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s poruchou autistického spektra a sestavování funkčních edukačních plánů.

Profil ukazuje možnosti speciálně pedagogické intervence a je pomocníkem při dalším rozvoji dítěte. Důležitým prvkem materiálu je stanovení vývojových úrovní v jednotlivých oblastech. Zaměřuje se na tyto oblasti: sociální vývoj, komunikace, receptivní řeč, expresivní řeč, imitace, motorika, grafomotorika a kresba, sebeobsluha. Vyhodnocení výsledků je možné v elektronické podobě. Nejedná se o testový materiál, výhodou je, že k jeho zpracování není třeba žádných standardizovaných pomůcek.

Byl vytvořen na základě zkušeností z praxe, vychází z českého školského systému a přijímá i pozitivní stránky zahraničních materiálů.

Štítky:
Metodické příručky,
Vývoj dítěte,
Psychodiagnostika,
Děti s autismem


Edukačně – hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)


Přečtěte si knihu Edukačně – hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) online zdarma

Kód: D0289226
EAN: 9788090599369
ISBN: 9788090599369
Nakladatel: Pasparta
Počet stran: 48
Jazyk: Česky
Kategorie: Specifické problémy a poruchy