Éčka v potravinách

Posted by

Éčka v potravinách

Stáhnout knihu Éčka v potravinách zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Bojíte se „Éček“? Patříte mezi ty, kteří si obvykle pročítají složení výrobku a s nedůvěrou pohlížejí na seznamy přídatných látek? Jste přesvědčeni, že je každé Éčko škodlivé? Nebo si naopak říkáte: „když je to povoleno, nemůže to uškodit“? Víte, že mezi běžně používaná Éčka patří i vitamin C, kyslík, cukr či bramborový škrob, takže opravdu ne všechna jsou pohromou pro naše zdraví?


Autoři, odborníci na zdravou výživu, napsali praktickou příručku, která srozumitelně, čtivě a se soudným pohledem popisuje vlastnosti Éček – přídatných látek v potravinách – a jejich vliv na naše zdraví.


V knize naleznete: pravdu a mýty o působení Éček na lidské zdraví, v jakých potravinách a v jakém množství se mohou Éčka nalézat, upozornění na opravdu nebezpečná Éčka, proč se musí Éčka do potravin přidávat, rozdělení Éček podle jejich účinku a působení v potravinách (barviva, konzervanty, zahušťovadla atd.), legislativu, která upravuje používání Éček v ČR, přílohu, kterou si můžete brát s sebou na nákupy – seznam nevhodných Éček seřazený dle jejich číselných kódů.

Štítky:
Hygiena potravin


Éčka v potravinách


Přečtěte si knihu Éčka v potravinách online zdarma

Kód: D0125902
EAN: 9788025114834
ISBN: 80-251-1483-X
Nakladatel: COMPUTER PRESS
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 108
Rozměry: 150,0×210,0x10,0mm
Váha: 192g
Jazyk: Česky
Kategorie: Zdravá výživa a výživa dětí