Domluvíte se německy?

Posted by

Domluvíte se německy?

Stáhnout knihu Domluvíte se německy? zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Tato publikace je určena širokému okruhu uživatelů, kteří si chtějí před svou cestou do zemí německé jazykové oblasti osvěžit a doplnit své znalosti němčiny. Předpokládá základní znalosti mluvnice a slovní zásoby. Skládá se ze dvou částí:
V první si uživatel osvojí důležité komunikativní obraty – naučí se pozdravit, představit se, poprosit o něco, poděkovat, omluvit se, postěžovat si či vyjádřit svůj souhlas nebo nesouhlas, omluvu, názor, stížnost aj.
V druhé části si pak zopakuje nebo rozšíří svou slovní zásobu o obraty, vyskytující se v důležitých situacích, do kterých se turista obvykle dostane. Jde o komunikaci v hotelu, kempu, restauraci, při nakupování, při dopravě různými dopravními prostředky, v bance či při telefonování. Zařazena jsou i témata, která jsou nejčastěji předmětem rozhovoru s přáteli: rodina, bydlení, volný čas, dovolená, počasí, politika a další. Publikace však nepřináší pouhý seznam slovíček či obratů, ale ukázky typických rozhovorů v daných situacích. Za každým dialogem je pak uvedena užitečná doplňková zásoba k danému tématu. Do daného tématu uvádí i autentickétexty, se kterými se turista s velkou pravděpodobností setká, jako např. přihlašovací formulář v hotelu, jídelní lístek, informační tabule v obchodním domě či kempu aj.
Veškeré rozhovory, autentické texty či doplňková slovní zásoba jsou přeloženy, takže jim uživatel okamžitě porozumí a není nucen pracně vyhledávat neznámá slovíčka.
Klíč ke cvičením s jednoznačným řešením umožňuje kontrolu při samostudiu.

Štítky:
Německy,
Konverzace


Domluvíte se německy?


Přečtěte si knihu Domluvíte se německy? online zdarma

Kód: D0018324
EAN: 9788020505910
ISBN: 80-205-0591-1
Nakladatel: NS Svoboda
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 156
Rok vydání: 2007
Rozměry: 145,0×210,0x10,0mm
Váha: 206g
Jazyk: česky, německy
Kategorie: Učebnice příručky