Domino Český jazyk pro malé cizince 1 – metodika včetně CD

Posted by

Domino Český jazyk pro malé cizince 1 - metodika včetně CD

Stáhnout knihu Domino Český jazyk pro malé cizince 1 – metodika včetně CD zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Učebnicový soubor Domino – Český jazyk pro malé cizince 1 je určený pro výuku jinojazyčných žáků prvního stupně základní školy, zvl. pro 1. ročník ZŠ. Vychází z Evropského portfolia jazyků a je vstupem do osvojování si českého jazyka, který dětem zprostředkovává hravou cestou.

Soubor zahrnuje barevnou učebnici pro děti, pracovní sešit pro děti, metodickou příručku pro učitele a CD se zvukovými nahrávkami básniček, dialogů a herních aktivit obsažených v učebnici. Je využitelný jak při individuální výuce, tak při skupinovém vyučování.

Učebnicový soubor zohledňuje zvláštnosti žáka stojícího na prahu gramotnosti, tedy jednak jeho omezenou, či nulovou znalost čtení a psaní, jednak období názorného myšlení, které se zaměřuje na vnímání konkrétních předmětů nebo jejich obrázků a manipulaci s nimi.

Metodická příručka pro tento učebnicový soubor umožňuje výuku češtiny pro malé cizince i učitelům 1. stupně ZŠ neaprobovaným v oboru čeština jako cizí jazyk.

Příručka podrobným způsobem popisuje, jak využít při výuce učebnici a pracovní sešit, detailně informuje učitele o gramatických jevech a způsobech jejich představení ve výuce, komentuje jednotlivé aktivity v učebnici a pracovním sešitě, navrhuje způsoby jejich provázání.

Upozorňuje učitele na problematické oblasti gramatické, lexikální, komunikační i fonetické.

Dále nabízí hravé aktivity vázané k tématu, lexikální a gramatické oblasti, které nejsou podmíněny použitím tištěného materiálu. Veškeré aktivity a výukové postupy jsou popsány pro prezentaci bez zprostředkujícího jazyka.

Součástí metodické příručky je CD se zvukovými nahrávkami básniček, dialogů a herních aktivit obsažených v učebnici.

Štítky:
Česky,
Pracovní sešity,
Jazyková výuka,
Metodické příručky


Domino Český jazyk pro malé cizince 1 – metodika včetně CD


Přečtěte si knihu Domino Český jazyk pro malé cizince 1 – metodika včetně CD online zdarma

Kód: D0115649
EAN: 9788073575847
ISBN: 978-80-7357-584-7
Nakladatel: Wolters Kluwer
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 72
Rozměry: 170,0×255,0x7,0mm
Váha: 200g
Jazyk: Česky
Kategorie: Český jazyk, čtení, psaní