Doktore, bacha na ženský!

Posted by

Doktore, bacha na ženský!

Stáhnout knihu Doktore, bacha na ženský! zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Patrick Taylor vás možná okouzlil už v předchozích knihách doktorské série, takže v městečku Ballybucklebo jste jako doma a víte, že mladý doktor Barry Laverty a jeho zaměstnavatel, svérázný Fingal O’Reilly, se tam společně potýkají s nemocemi, ale i s klepy a rozbroji mezi rázovitými obyvateli.
Bezstarostné veselí vánočního večírku naruší nehoda a oba lékaři podstupují boj o záchranu lidského života. Idyla irského venkova se navrací, jenže… Jenže Barry se zrovna dozvěděl, že jeho ambiciózní dívka Patricie ho odepsala. Musí se rozhodnout: Půjde za kariérou, aby Patricii neztratil, nebo zůstane v Ballybucklebo, které mu přirostlo k srdci? Je to na něm, ale naštěstí má kolem sebe vnímavé přátele v čele s Fingalem O’Reillym.
Ani ten to nemá lehké, protože obnovená studentská láska ke Kitty ho zasáhne víc, než by chtěl. Dokáže se Fingal rozhodnout pro velkou změnu, když od dávné nešťastné smrti své první ženy žije tvrdohlavě sám? A překoná vůbec svůj ostych zakrývaný neomaleností?
No a podaří se překazit chamtivé spády vykutáleného radního Bishopa, který chce podvodně připravit o peníze své už tak mizerně placené zaměstnance?
Ať se v Ballybucklebo už dobře vyznáte, nebo se s oběma doktory a jejich bližními setkáváte prvně, vítejte ve světě humoru, přátelství a lásky!

Štítky:
Humoristické romány,
Irské romány


Doktore, bacha na ženský!


Přečtěte si knihu Doktore, bacha na ženský! online zdarma

Kód: D0157785
EAN: 9788073353049
ISBN: 978-80-7335-304-9
Nakladatel: Leda
Vazba: Pevná bez přebalu matná
Počet stran: 480
Rok vydání: 2012
Rozměry: 143,0×206,0x32,0mm
Váha: 448g
Jazyk: Česky
Kategorie: Humor a satira