Dokonalý život – Být průměrný není normální

Posted by

Dokonalý život - Být průměrný není normální

Stáhnout knihu Dokonalý život – Být průměrný není normální zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Richard Drakin, lehce znuděný mladý muž, si začíná uvědomovat, že mu v životě něco schází. Náhodou si přečte zprávu o nepříliš slavném odchodu významného generálního ředitele. Napadne ho oslovit jej a získat od něj návod, jak být v dnešním světě skutečně úspěšný. K jeho překvapení John Rock na setkání kývne. Dojde k úmluvě, ve které se John zavazuje provést Richarda místy a příběhy, které navždy ovlivní jeho život. Richard si zpočátku neuvědomuje, že se jedná o osudové setkání dvou lidí: mistra a žáka, kteří na sebe dlouho čekali.

Nechte se strhnout ostrými dialogy a dějem, který vás zavede do různých koutů světa, k výjimečným lidem a jejich osudům, které mohou změnit váš život. Bláznivá, zdánlivě nepřipravená cesta okolo světa, divoké situace, tajemství, mystifikace a postupné poznávání jednoho druhým vás udrží v nepřetržitém napětí. Neobyčejný příběh má od samého začátku rychlý spád a než se stačíte nadechnout, zamrzí vás, že jste na konci.

„Dokonalý život“ je volným pokračováním dvou předcházejících knih Pavla Vosoby: „Dokonalé služby“ a „Dokonalá manažerská selhání“. Kniha nenápadnou, nenásilnou formou předává vědomosti o principech budování vlastní kariéry a ukazuje důležitou cestu k osobní svobodě a nezávislosti.

Štítky:
Osobní růst,
Rozvoj osobnosti,
Úspěch,
Profesní úspěch,
Sebeřízení


Dokonalý život – Být průměrný není normální


Přečtěte si knihu Dokonalý život – Být průměrný není normální online zdarma

Kód: D0243365
EAN: 9788024752792
ISBN: 978-80-247-5279-2
Nakladatel: Grada
Vazba: Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran: 240
Rok vydání: 2014
Rozměry: 145,0×208,0x14,0mm
Váha: 312g
Jazyk: Česky
Kategorie: Finance