Diagnostika karmy 8 – Dialog se čtenáři

Posted by

Diagnostika karmy 8 - Dialog se čtenáři

Stáhnout knihu Diagnostika karmy 8 – Dialog se čtenáři zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Léčitel a bioenergoterapeut Sergej Lazarev během 30 let svých studií a na základě mnoha uzdravení nemocných objevil a porozuměl mechanismu spojujícímu mysl, emoce a chování člověka se zkušenostmi, které každý člověk získává na své cestě životem, se štěstím i neštěstím, se zdravím nebo nemocí a také nemocí našich dětí. Psycholog Sergej Lazarev přirozeným způsobem rozlišuje struktury osudu a rovněž to, jak nesprávné emoce a chování narušují struktury bioenergetického pole člověka. Využití karmického mechanismu v denním životě pomáhá tisícům lidí k lepšímu životu, ke zlepšení vztahů s lidmi kolem nás a také k léčení závažných onemocnění, jež byla moderní medicínou považována za nevyléčitelná.
Knihy Sergeje Lazareva jsou bestsellery. V posledních letech se v Rusku i ve státech Střední a Východní Evropy prodaly milióny výtisků.
Nyní jsou opět dostupné v českém jazyce! K vydání se připravují také další díly knih “Diagnostika karmy“.

Systém Sergeje Lazareva léčit lidi již s pomoci čtení knih. Čtení usiluje o směr člověka, tj. jestli člověk hledá lásku, štěstí, zdraví způsobem BRANÍ a DÁVANÍ, DAROVANÍ – to je směr rozvoje, jestli že nechce DÁVAT, ale jenom BRÁT, to je směr rakovinové buňky, která rychle ničí sebe i okolí. Tyto pocity, pro maximální dosažení účinků je zapotřebí držet v rovnováze .
Autor vložil do knih svoji energii, kterou se nedá pocítit přes stažení knihy z internetu. U člověka, který má radost z toho, že čte knihu, aniž by za ni něco zaplatil (přijal informace, a nic místo toho ne dal), posiluje se pocit výhody, který v nadbytečnosti je nebezpečný.

Štítky:
Duchovní poznání,
Osobní růst,
Energetický systém člověka,
Karma,
Duchovní léčení


Diagnostika karmy 8 – Dialog se čtenáři


Přečtěte si knihu Diagnostika karmy 8 – Dialog se čtenáři online zdarma

Kód: D0137592
EAN: 9783941622395
ISBN: 978-3-416-2239-5
Nakladatel: Amaratime
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 200
Rok vydání: 2012
Rozměry: 130,0×200,0x20,0mm
Váha: 2g
Jazyk: Česky
Kategorie: Psychologie a komunikace