Deník Bridget Jonesové

Posted by

Deník Bridget Jonesové

Stáhnout knihu Deník Bridget Jonesové zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Bridget a její bombarďáky jsou zpět v novém hávu.

Bridget Jonesová, ať už si jen píše Deník, nebo je S rozumem v koncích, baví čtenářky už od roku 1996, fakticky ale nezestárla ani o den a nezměnila se. Nebo je to tím, že jsme my pořád stejné? S Bridget, svobodnou třicítkou toužící najít tu pravou lásku, se jistě ztotožní mnoho žen. Najít totiž toho Pravého s velkým P není vůbec jednoduché, zvláště pokud jste jako Bridge tak trochu smolařka.

Budete-li však k tomu přistupovat s humorem, sebeironií a nadhledem jako ona, může se z této cesty stát sonda do hlubin duše téměř každé ženy. Protože ať si to chceme či nechceme připustit, každá z nás někdy pochybuje o svém vzhledu, má tendenci počítat kalorie a řešit svou váhu a každá máme pár hříchů, o kterých se svěřujeme třeba jen svému deníčku (cigarety při kávičce s kamarádkou, počet sklenek Cosmopolitanu vypitých v průběhu sobotní noci, hranolky k obědu a sušenky k večeři… doplňte dle libosti).

Bridget nám ale budiž, byť literárním, příkladem, že zůstat věrný svým cílům, i když člověk občas ztratí směr a na cestě zakopne, se nakonec vyplácí! Jen si musíte dát pozor na následující typy: alkoholiky, workoholiky, chorobné dlužníky, muže, co mají přítelkyni nebo jsou ženatí, misogyny, megalomany, šovinisty, citové vyděrače, parazity a zvrhlíky.

Štítky:
Humoristické romány,
Deníky,
Fiktivní deníky,
Zfilmované ,
Pro ženy ,
Deník ,
Zfilmováno,
Život bez partnera (singles)


Deník Bridget Jonesové


Přečtěte si knihu Deník Bridget Jonesové online zdarma

Kód: D0228829
EAN: 9788073888848
ISBN: 978-80-7388-884-8
Nakladatel: XYZ
Vazba: vázaná s pap. potahem s lam. přebalem
Počet stran: 280
Rozměry: 154,0×211,0x27,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Světová próza