Dcery panenské královny

Posted by

Dcery panenské královny

Stáhnout knihu Dcery panenské královny zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Alžběta, panenská královna, dcera Jindřicha VIII. a Anny Boleynové, si byla hluboce vědoma nebezpečí, která plynou z toho, když se mísí moc a sex. Královně, rozpolcené mezi protikladnými potřebami – potřebou naplnit svůj osud jakožto silná panovnice a potřebou následovat své vlastní smyslné touhy, bylo souzeno, aby nikdy nezažila opravdovou lásku. Byla proto rozhodnuta mařit veškeré romantické touhy kolem sebe. Nyní je však Alžbětin příběh vyprávěn tak jako nikdy předtím – očima dvou dvorních dam, které k ní měly nejblíže.
Na dvoře naplněném potlačovanými sexuálními touhami, skandály a intrikami je lady Katherine Greyová Alžbětinou nejvěrnější a nejoddanější služebnicí. V době, kdy mladou královnu uchvátí dynamický a švihácký Robert Dudley, se i Katherine těžce rozhoduje mezi povinností a touhou, když jí kvůli její tajné lásce k pohlednému hraběti z Hertfordu hrozí, že si Alžbětu obrátí proti sobě.
Mladinká Mary Rogersová se ze všech sil snaží nabízet královně útěchu v době, když se z ní stala zahořklá a vrtošivá panovnice. A když samotná Alžběta dává své nešťastné srdce dalšímu nestálému milenci, Mary to táhne ke královninu šviháckému kmotřenci, siru Johnu Haringtonovi.
Jde o příběh dvou žen, jimž původ dovolil přístup k privilegiím a moci. Dvou žen, které přísahají, že budou sloužit své královně, ale zároveň riskují vše, když naslouchají hlasu svého srdce…

Štítky:
Panovnice


Dcery panenské královny


Přečtěte si knihu Dcery panenské královny online zdarma

Kód: D0131826
EAN: 9788072435814
ISBN: 978-80-7243-581-4
Nakladatel: Brána
Vazba: Vázaný
Počet stran: 360
Rok vydání: 2012
Rozměry: 151,0×219,0x39,0mm
Váha: 56g
Jazyk: Česky
Kategorie: Historické romány