Cyklus Zrcadlo 1 – Za zrcadlem

Posted by

Cyklus Zrcadlo 1 - Za zrcadlem

Stáhnout knihu Cyklus Zrcadlo 1 – Za zrcadlem zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Když Univerzitu centrální Floridy zničí šedesátikilotunová exploze, první podezřelý je terorismus. Ale teroristé za sebou málokdy nechávají otevřené dveře do jiného světa. Čas je důležitý, takže ministr obrany zapojuje do práce nejbližšího fyzika s dostatečně vysokým bezpečnostním pověřením. William Weaver, PhD. má doktoráty z oborů od jaderné fyziky až po elektroinženýrství a je vědátor až do morku kostí. Na druhou stranu je díky schopnostem sahajícím od jízdy na horském kole až po hru na elektrickou kytaru dostatečně rychlý a tvrdý na to, aby přežil situaci, kdy mimozemské brány začnou chrlit “démony”.
Zdá se, že jako bleskové rozhodnutí je právě on tou nejlepší volbou: chytrý, schopný a odolný. Jen kdyby dokázal dát do pořádku věci se svou přítelkyní, zbavit se svého šéfa a zaplatit účet za mobil. Jo, jasně – a ještě přijít na to, jak zabránit těm bránám v dalším otevírání. Brány se ale šíří a nepřátelští mimozemšťané se šíří s nimi, takže je na Weaverovi a poddůstojníkovi jednotek SEAL Millerovi, aby zjistili, jak si s tím vším poradit. Potíž spočívá v tom, že jediný způsob, jak zachránit Zemi, je v podstatě její zničení. Pak už by ale nebyly žádné přítelkyně, ani mobily, ani šéfové…
Tak dobře, dvě z těchto tří věcí jsou špatné. Je třeba určit nějaké ty priority. Takže předpokládejme, že Weaver s Millerem prostě nejdříve zachrání svět.


Cyklus Zrcadlo 1 – Za zrcadlem


Přečtěte si knihu Cyklus Zrcadlo 1 – Za zrcadlem online zdarma

Kód: D0096803
EAN: 9788086309347
ISBN: 978-80-86309-34-7
Nakladatel: Brokilon
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 340
Rok vydání: 2010
Rozměry: 120,0×180,0x30,0mm
Váha: 298g
Jazyk: Česky
Kategorie: Sci-fi