Čtrnáct – Neobyčejný deník obyčejné holky

Posted by

Čtrnáct - Neobyčejný deník obyčejné holky

Stáhnout knihu Čtrnáct – Neobyčejný deník obyčejné holky zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky

Ve ČTRNÁCTCE, dalším pokračování oblíbené řady o příhodách hrdinky Viki Perryové, se můžete těšit na novinky z jejího života v roce, který je pro ni stejně jako pro Danu a Matu, její nerozlučné přítelkyně na život a na smrt, nejenom velmi důležitý, ale také plný nejrůznějších překvapení.

Takže na co se můžete těšit?

Viki se pomalu chystá do devítky a teprve nyní jí dochází, jak málo společného času jí a sestře zbývá, než Sandra odjede na vysokou školu až na druhý konec země. Oslava čtrnáctých narozenin skončí téměř katastrofálně – na Viki si nikdo nevzpomene, dokonce ani zaneprázdnění rodiče.

Lars se chystá strávit letní prázdniny opět v Evropě, a tak se Viki a její dívčí partička přihlásí na tábor u moře. Při zachraňování mořských želv však holky zjišťují, že se jejich zájmy najednou překvapivě rozcházejí, seznamují se se spoustou nových tváří a některé z nich dokonce i s novými kluky. Lars ale nakonec nikam na léto neodjede, což Viki lehce zkomplikuje život. Bráška Tom je stále stejný neposeda a miminko Magie dokáže převrátit dům vzhůru nohama.

Tolik potíží je na jednu čtrnáctiletou slečnu přece jenom trošku moc. Viki byla vždycky obětavá a starostlivá, takže není divu, že jí dost dlouho nedochází, že i před ní samotnou se nakupila hromada problémů, které se samy nevyřeší…

A JAK TO VŠECHNO NAKONEC DOPADNE?
TO SE DOZVÍTE VE VIKTORČINĚ DENÍKU S NÁZVEM ČTRNÁCT.

Štítky:
Dívčí romány


Čtrnáct – Neobyčejný deník obyčejné holky


Přečtěte si knihu Čtrnáct – Neobyčejný deník obyčejné holky online zdarma

Kód: D0119037
EAN: 9788072179459
ISBN: 978-80-7217-945-9
Nakladatel: Jota
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 296
Rok vydání: 2011
Rozměry: 140,0×208,0x35,0mm
Váha: 422g
Jazyk: Česky
Kategorie: Beletrie nad 9 let