Crying Freeman 1 – Plačící drak

Posted by

Crying Freeman 1 - Plačící drak

Stáhnout knihu Crying Freeman 1 – Plačící drak zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Crying Freeman: Plačící drak je přístupný od osmnácti let výše. Nabízí příběh vraha, který se zamiluje do jedné ze svých obětí. Crying Freeman je kriminálka, ve které se spojuje romantika s brutální nelítostností. Je to jako příběh Romeo a Julie převyprávěný markýzem de Sade a natočený Tony Scottem. Japonsky přepálené emoce a osudovost se tu střetávají s tím, co se pohledu evropana může jevit jako naprostá amorálnost. To vše navíc naprosto precizně vykreslené s perfektně rozfázovanými akčními scénami.

Text praví:

Jmenuje se Jo Hinomura a je nájemným vrahem čínské mafie zvané Sto osm draků. V kriminálním podsvětí, které z něj má strach, je však známý jako Plačící drak, zabiják, který nad osudem svých obětí prolévá slzy. Mladý, krásný a citlivý umělec Jo byl svými dračími pány psychologicky naprogramován, aby zabíjel na rozkaz. Vůli svých pánů se vzepřít nemůže, oni však zase nemohou zastavit jeho slzy lítosti.

Manga Crying Freeman, kterou napsal legendární Kazuo Koike, autor série Lone Wolf and Cub (Osamělý vlk a vlče), a nakreslil nedostižný Rjoiči Ikegami, je čtením pro dospělé se vším všudy: je temná, násilná, morálně složitá a eroticky nabitá. Po celém světě je považovaná za mistrovské dílo v oblasti komiksů pro dospělé a je jedním z klenotů mezi dnes již klasickými mangami.

Štítky:
Erotické


Crying Freeman 1 – Plačící drak


Přečtěte si knihu Crying Freeman 1 – Plačící drak online zdarma

Kód: D0118656
EAN: 9788074490446
ISBN: 978-80-7449-044-6
Nakladatel: Crew
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 400
Rok vydání: 2011
Rozměry: 135,0×185,0x25,0mm
Váha: 508g
Jazyk: Česky
Kategorie: Komiks pro dospělé a mládež