Cinder – Měsíční kroniky

Posted by

Cinder - Měsíční kroniky

Stáhnout knihu Cinder – Měsíční kroniky zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Šestnáctiletá Cinder je nejvyhlášenější mechaničkou ve městě. Právě tato pověst přivede k jejímu stánku prince Kaie, který potřebuje před výročním bálem opravit porouchaného androida. Dále už by se příběh mohl vyvíjet jako pohádka o Popelce a mít šťastný konec, nebýt toho, že Cinder ve svém těle skrývá něco cenného. Něco, kvůli čemu jsou někteří lidé ochotní zabíjet…

Cinder považuje většina lidské společnosti za nepovedenou hříčku techniky a její macecha za neúnosné břemeno. Být kyborg ale má i své výhody – mozkové rozhraní poskytuje Cinder nevšední schopnost opravovat věci, díky čemuž se stane nejvyhlášenější mechaničkou ve městě. Právě tato pověst přivede k jejímu stánku prince Kaie, který potřebuje před výročním bálem opravit porouchaného androida. Princ opravu v legraci nazve otázkou národní bezpečnosti, ale Cinder má podezření, že věc je mnohem vážnější, než jí je princ ochoten prozradit.

Cinder touží udělat na prince co nejlepší dojem, ale se všemi plány je konec, když se její mladší nevlastní sestra a jediná lidská přítelkyně nakazí smrtelným morem, který sužuje Zemi už celé desetiletí. Macecha obviní z dceřiny nemoci Cinder a nabídne její tělo pro výzkum moru, což je “pocta”, kterou dosud nikdo nepřežil.
Ale netrvá dlouho a lékaři zjistí, že jejich nové pokusné morče je zvláštní. Chirurgové, kteří proměnili Cinder v kyborga, něco skrývali. Něco cenného.
Něco, kvůli čemu jsou někteří lidé ochotní zabíjet…

Štítky:
Smrt,
Měsíc,
Kouzla,
Roboti ,
Nákaza,
Popelka,
Young Adult, New Adult


Cinder – Měsíční kroniky


Přečtěte si knihu Cinder – Měsíční kroniky online zdarma

Kód: D0142614
EAN: 9788025221105
ISBN: 978-80-252-2110-5
Nakladatel: EGMONT
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 400
Rok vydání: 2012
Rozměry: 140,0×208,0x30,0mm
Váha: 43g
Jazyk: Česky
Kategorie: Fantasy, sci-fi, horory