Cíle v pracovním i osobním životě

Posted by

Cíle v pracovním i osobním životě

Stáhnout knihu Cíle v pracovním i osobním životě zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Bohatě strukturovaná kniha nabízí, slovy autora předmluvy, málo teorie a hodně praxe.

Za pomoci mnoha dotazníků, obrázků, tabulek, tipů i příkladů nabízí komplexní informace v oblasti stanovování a dosahování cílů. K tomu využívá mnohé osvědčené modely (SMART, flow, rozlišení důležitého a naléhavého, Paretovo pravidlo) i vlastní nápady a zpracovává je do velmi přehledného, srozumitelného a snadno využitelného celku.
Čtenáři se naučí např. přetvářet přání na cíle, zvolit si dobré, bezrozporné cíle, vytvořit akční plán v různých časových horizontech, uskutečňovat své cíle s vášní, naučit se zacházet s překážkami, spolupracovat s druhými apod.
Kniha je určena pro odborníky pracující v poradenství a managementu, podnikatele, osoby se zájmem o osobní plánování i všechny ty, kdo by své sny rádi proměnili ve skutečnost.
Prof. dr. Jörg Knoblauch se tématy stanovování a dosahování cílů zabývá již 30 let. Je obchodním společníkem ve čtyřech firmách zaměřených na časové a životní plánování, personalistiku, sebeřízení a poradenství v oblasti obchodu. Za své podnikatelské aktivity je pravidelně oceňován: jedna z jeho firem mimo jiné získala Best Factory Award, cenu pro malé německé podnikatele. Prodeje Knoblauchových knih přesáhly počet 300 tisíc výtisků. Česky vyšla jeho kniha Time management.

Štítky:
Sebepoznání,
Osobní růst,
Testy,
Rozvoj osobnosti,
Úspěch,
Kvalita života,
Sebeřízení,
Management cílů,
Kariéra,
Trénink mozku a inteligence


Cíle v pracovním i osobním životě


Přečtěte si knihu Cíle v pracovním i osobním životě online zdarma

Kód: D0169056
EAN: 9788026203469
ISBN: 978-80-262-0346-9
Nakladatel: PORTÁL
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 192
Rok vydání: 2013
Rozměry: 161,0×23,0x12,0mm
Váha: 308g
Jazyk: Česky
Kategorie: Sebezdokonalování a tréning mozku