Cesta za hranice hmotného světa

Posted by

Cesta za hranice hmotného světa

Stáhnout knihu Cesta za hranice hmotného světa zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Lidé si byli od pradávna vědomi existence něčeho, co skrytě řídí jejich osudy i celý tento svět. Postupně vznikaly systémy víry v různé nadpřirozené bytosti. Do opozice proti náboženství nastoupila věda, dopustila se však zásadního omylu – zcela odmítla existenci skrytého duchovního pozadí světa.
Potřebujeme nový přístup k životu, k druhým lidem, vůči přírodě i planetě Zemi. Potřebujeme najít cestu odlišnou jak od materialismu, tak také od náboženství. Cestu, která nám umožní pochopit, podle jakých principů skutečně funguje neviditelná duchovní rovina našich životů. Říká se tomu „duchovní (spirituální) cesta životem“.
Jedině při takovém způsobu života dokážeme odhadnout, jaké následky můžeme očekávat v reakci na naše jednotlivé činy. Duchovní cesta není zde na Zemi novinkou. Ukazuje se však, že mnohé z toho, co platilo pro dávné civilizace na Zemi, již pro dnešní lidstvo neplatí.
Máme jiné možnosti, jinou hmotnou a duchovní výbavu. Tato první kniha je úvodem do spirituální problematiky týkající se dnešního člověka.

Štítky:
Osobní růst,
Energetický systém člověka,
Kosmická energie,
Vesmírná harmonie,
Rozvoj osobnosti,
Duchovní cesta,
Seberealizace,
Čakry,
Duchovní energie


Cesta za hranice hmotného světa


Přečtěte si knihu Cesta za hranice hmotného světa online zdarma

Kód: D0257271
EAN: 9788072639120
ISBN: 978-80-7263-912-0
Nakladatel: ANAG
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 248
Rok vydání: 2014
Rozměry: 148,0×208,0x16,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Filozofie