Cesta bílého jeřába – 2. vydání

Posted by

Cesta bílého jeřába - 2. vydání

Stáhnout knihu Cesta bílého jeřába – 2. vydání zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V devíti knihách se postupně seznámíme se základními tématy dávného vědění starých čínských Mistrů. Každá z knih přináší ucelený přehled jednotlivých částí HAM YU a zároveň postupně rozvíjí poznání původního učení.
Vykládá učení starých mudrců jako moderní systém informací, aby přiblížila poznatky ukryté v čínské obrazné terminologii, tradiční čínské představivosti a kreativity i čtenářům spjatým s evropskou vzdělaností a kulturou.
Každá z knih kráčí po stopách Moudrých starověku, hledá klíče, kterými by rozluštila poetické texty učení, které dokázalo obsáhnout veškerý makro i mikrosvět. Jeřáb postupně prochází světy Univerza, našeho Bytí i Nebytí. V čínské kosmologii představí Herce pozemského Bytí, partnery, kteří provázejí Člověka, jednoho každého z nás – Čas a Prostor. Zamyslí se nad čarami Knihy proměn YI JING (I-ťing) a významem čísel neuvěřitelně bohaté čínské numerologie, nezapomeneme samozřejmě na klasickou čínskou medicínu a alespoň koutkem oka nahlédne za oponu pečlivě schované jangové sféry. Sféry, kde kouzla i nejabstraktnější sci-fi jsou nejprostší skutečností…
Soubor bude vycházet po jednom svazku ročně, pokaždé v měsíci, kdy bude začínat nový rok podle čínského kalendáře.

Štítky:
Čínská medicína


Cesta bílého jeřába – 2. vydání


Přečtěte si knihu Cesta bílého jeřába – 2. vydání online zdarma

Kód: D0015816
EAN: 9788090395220
ISBN: 9788090395220
Nakladatel: KARPANA
Vazba: vázaná
Počet stran: 284
Rok vydání: 2008
Rozměry: 155x215x28mm
Váha: 478g
Jazyk: Česky
Kategorie: Astrologie a horoskopy