Celebritami proti své vůli…

Posted by

Celebritami proti své vůli...

Stáhnout knihu Celebritami proti své vůli… zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Cílem publikace Celebritami proti své vůli je informovat matky postižených dětí, pracovníky zařízení, která o tyto děti pečují, občanská sdružení, studenty zdravotně sociálních a sociálních programů a oborů, ale především širokou veřejnost o existenci těchto utajených, avšak skutečných celebrit.

Kniha vznikla díky řadě rozhovorů autora-pediatra s rodiči handicapovaných dětí a zhodnocením průběhu anamnézy u jednotlivých kazuistik. Tyto rodiny byly totiž častými návštěvníky autorovy dětské ordinace a on měl mnohdy tu čest pokládat se za jejich rodinného přítele, který nejenom léčil nemocné dítě, ale pomáhal řešit i mnoho dalších problémů.

V současné době v Čechách dochází k devalvaci termínu celebrita. Některá média zařazují mezi celebrity především osoby populární, včetně těch, které provází negativní popularita. To samozřejmě neznamená, že nejsou prezentovány i skutečné celebrity. Jen jejich sláva je někdy ještě více než jenom pomíjivá. Existují však skutečné celebrity, o kterých se nepíše, mnohdy o to ani samy nestojí, ale svými skutky a konáním jsou skutečnými a následováníhodnými, i když utajenými celebritami. Jsou to rodiny, ale především ženy, které pečují o postižené děti.

Štítky:
Interpersonální vztahy,
Partnerství, vztahy,
Péče a výchova,
Domácí péče,
Kazuistiky (lékařství),
Matky a děti,
Děti se zdravotním postižením,
Životní pomoc


Celebritami proti své vůli…


Přečtěte si knihu Celebritami proti své vůli… online zdarma

Kód: D0001587
EAN: 9788073874476
ISBN: 978-80-7387-447-6
Nakladatel: Triton
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 128
Rok vydání: 2011
Rozměry: 140,0×200,0x12,0mm
Váha: 318g
Jazyk: Česky
Kategorie: Právo, politologie, sociologie