Casper, kocour cestující autobusem – Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra

Posted by

Casper, kocour cestující autobusem - Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra

Stáhnout knihu Casper, kocour cestující autobusem – Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Susan Findenová si jednoho dne v roce 2005 přinesla domů z útulku černo-bílého kocourka. Pro jeho schopnost mizet jako duch ho pojmenovala Casper a v té době ještě netušila, jak zásadním způsobem změní její život i životy ostatních. Tenhle kocourek projevoval neuvěřitelnou touhu objevovat svět a rozhodně si na rozdíl od lidí nemínil dělat starosti s konvencemi. Zatímco si Sue lámala hlavu nad tím, kam Casper mizí na celé hodiny, znal ho již skoro celý Plymouth. V čekárně u lékaře, v lékárně, v nedalekých kancelářích…, byl všude a lidé se těšili z jeho přítomnosti. A co teprve, když se Susan dozvěděla, že jezdí pravidelně autobusem!
Casper nejen že jím jezdil, ale na zastávce spořádaně čekal ve frontě, ve voze měl své oblíbené sedadlo a všichni řidiči na lince číslo 3 toužili mít to privilegium ho svézt. Svým cestováním se stal natolik proslulým, že o něm záhy začaly psát noviny a reportáž o neobyčejném kocourovi se objevila ve zprávách BBC. Fotografie s Casperem v Susanině náruči zdobila jeho oblíbené autobusy, lidé si o něm vykládali a každého zajímalo, co všechno tenhle kocourek dělá.
Jeho příběh v knižní podobě se stal bestsellerem.


Casper, kocour cestující autobusem – Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra


Přečtěte si knihu Casper, kocour cestující autobusem – Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra online zdarma

Kód: D0156524
EAN: 9788072524112
ISBN: 978-80-7252-411-2
Nakladatel: Práh
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 256
Rok vydání: 2012
Rozměry: 153,0×215,0x18,0mm
Váha: 382g
Jazyk: Česky
Kategorie: Světová próza