Bratrstvo černé dýky – průvodce (E-KNIHA)

Posted by

Bratrstvo černé dýky - průvodce (E-KNIHA)

Stáhnout knihu Bratrstvo černé dýky – průvodce (E-KNIHA) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Nejnovější svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J. R. Ward v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete. Kromě zbrusu nové novely Otec ze života Zsadista, Belly a jejich dcerky naleznete v Průvodci také řadu scén, které spisovatelka musela z dosud vydaných románů s těžkým srdcem vynechat, aby dodržela rozsah a zachovala sevřenost děje – to ovšem neznamená, že jsou méně poutavé než ty, jež se na stránkách knih nakonec ocitly.
J. R. Ward také vybrala z prvních šesti knih série nejlepší hlášky a svoje oblíbené pasáže, které předkládá čtenářům ve zhuštěné formě. S udatnými členy Bratrstva černé dýky se můžete blíže obeznámit v jejich „osobních spisech”, ale také v dotaznících, které vlastnoručně vyplnili,  a prostřednictvím interview, jež poskytli autorce osobně v prostorách svého tajného sídla.
A konečně – J. R. Ward, autorka světových bestsellerů, nechá čtenáře nahlédnout do své kuchyně: nesobecky se s nimi podělí o návod, jak napsat knihu a jak ji dostat na trh – a prozradí také některé specifické detaily, které pomáhají při psaní jí osobně.

Štítky:
Upíři 


Bratrstvo černé dýky – průvodce (E-KNIHA)


Přečtěte si knihu Bratrstvo černé dýky – průvodce (E-KNIHA) online zdarma

Kód: D0238683
ISBN: 978-80-7384-492-9
Nakladatel: Baronet
Počet stran: 520
Jazyk: Česky
Zabezpečení: Bez Adobe DRM
Kategorie: Horory, thrillery
Knihu obdržíte ve formátech:
epub mobi