Bohové a bohyně v nás

Posted by

Bohové a bohyně v nás

Stáhnout knihu Bohové a bohyně v nás zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Slovanští bohové ožívají v nás a pro nás.

Vraťme se do doby, kdy lidé k neznámým věcem přistupovali s bázní, kdy příroda byla plná tajemství a svět lidí se prolínal se světem bohů. Návrat ke starým pravdám totiž může být návratem sama k sobě. V této knize se seznámíte se slovanskými bohy a bohyněmi jako s archetypy, které žijí v každém z nás. Získáte tak kontakt se silou, která ve vás dřímá a je silou naší země. Získáte možnost podívat se sami na sebe, na své vztahy, na způsob, jak komunikujete se svým okolím, ale také na to, jak okolí komunikuje s vámi.

Tip pro zájemce o knihu
Rozhovor s autorkou knihy Bohové a bohyně v nás – Zuzanou Řezáčovou Lukáškovou (arteterapeutkou a zakladatelkou Centra Mandala z. s.)

Autorka nás nejprve seznámí s důležitými pojmy, jako je archetyp nebo rituál, které se v našem životě běžně vyskytují, pouze si to přímo neuvědomujeme. Pro pochopení slovanského panteonu je potřeba také znát způsob života starých Slovanů, jejich tradice a zvyky. Bohové jsou v knize popsáni na základě představ starých Slovanů o jejich vlastnostech a schopnostech a v rámci vzájemných vztahů, které nám pomůže lépe pochopit ilustrace bájného „Veledubu“, v jehož koruně bohové sídlí. Výtvarnice Lucia Daučová knihu zkrášlila i ilustracemi jednotlivých bohů. Pro jednodušší sblížení s bohem je nejlepší si ho nakreslit podle svých představ, proto máte k dispozici volné stránky s obrysovými skicami k dotvoření, aby to zvládl opravdu každý.

Součástí knihy je test, pomocí něhož zjistíte, která bohyně / který bůh se ve vás skrývá.

Štítky:
Sebepoznání,
Partnerství, vztahy,
Osobní růst,
Testy,
Psychoterapie,
Psychologie a sociologie,
Archetypy (psychologie),
Typologie osobnosti,
Maskulinita,
Feminita,
Bohové,
Bohyně,
Ženská spiritualita,
Slovanská mytologie,
Slované, slovanství,
Pohanství


Bohové a bohyně v nás


Přečtěte si knihu Bohové a bohyně v nás online zdarma

Kód: D0310640
EAN: 9788074133244
ISBN: 978-80-7413-324-4
Nakladatel: Zoner Press
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 176
Rok vydání: 2016
Rozměry: 175,0×250,0x18,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Astrologie a esoterika