Bikram Jóga

Posted by

Bikram Jóga

Stáhnout knihu Bikram Jóga zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Cesta k dokonalé fyzické kondici, pevnému zdraví a duševní vyrovnanosti Je na čase odložit ostych a výmluvy: Bikram Čoudhuri, jeden z nejvýznamnějších žijících představitelů hathajógy, vám ukáže osvědčenou cestu ke zdraví a kondici, která vám pomůže objevit novou chuť do života.

Prostřednictvím metody prověřované už stovky let Bikram vycepuje vaše svaly, šlachy, mysl i ducha do netušené formy. Jeho originální systém šestadvaceti jógových pozic a dvou dechových cvičení vám pomůže se vypořádat s řadou běžných zdravotních potíží – od nespavosti, artritidy, bolestí zad až po cukrovku – a doslova vyplaví z vašeho těla toxické odpady. Bikram jóga je zcela přirozená, komplexní cvičební metoda prostá všech rizik, kterými hrozí běžné spor¬tovní aktivity. Statisíce lidí, kteří se této formě jógy věnují ve specializovaných studiích, vám potvrdí, že tento energický cvičební program má ve svém oboru jen málo konkurentů.

Pokud budete poctivě cvičit jedinečnou Bikramovu sestavu, budete nejen zdraví a výkonnější, ale také klidnější, vyrovnanější – a časem i moudřejší. Váš život konečně bude v rovnováze a ve svůj prospěch si rovněž budete moci připsat i pár cenných let navíc. S touto proměnou těla a mysli se radikálně promění i váš dosavadní pohled na svět. To všechno se může stát, když začnete využívat neuvěřitelný potenciál jógy…

Štítky:
Osobní růst,
Hathajóga,
Jóga – zdravotní aspekty


Bikram Jóga


Přečtěte si knihu Bikram Jóga online zdarma

Kód: D0113124
EAN: 9788073365820
ISBN: 978-80-7336-582-0
Nakladatel: Fontána
Vazba: Pevná bez přebalu matná
Počet stran: 236
Rozměry: 160,0×220,0x20,0mm
Váha: 538g
Jazyk: Česky
Kategorie: Uvolnění, jóga, meditace