Bez slitování – Drama rodinné msty

Posted by

Bez slitování - Drama rodinné msty

Stáhnout knihu Bez slitování – Drama rodinné msty zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Výjimečný příběh skutečného zločinu, který změnil zákon ve prospěch oběti. Zločin chladnokrevně spáchal otec psychopat – na svých, nic netušících dvou dětech.
Kniha je dramatickým příběhem rodiny: Rodiče jsou Češi, kteří po sovětské okupaci emigrovali z Československa, v Kanadě se seznámili, vzali a narodily se jim dvě krásné zdravé děti, chlapec Pavlík a holčička Elunka. Zpočátku běžný příběh, avšak zasazený do obtížných podmínek života v emigraci, se postupně rozvíjí v neuvěřitelné rodinné drama.
Matka je nesmírně obětavá, schopná a milující. Otec má zřejmě vrozené předpoklady duševní choroby; po opakované ztrátě zaměstnání již nové nehledá a vinu za svůj neúspěch vytrvale svaluje na své okolí. Narůstá u něj zloba, nenávist, agresivita. Není schopen vytvořit si vztah ke své rodině a postarat se o ni a izoluje se. Ze msty promyslí a spáchá dvojnásobnou brutální vraždu…
Událost ve své době otřásla veřejností nejen v Kanadě, ale i ve Velké Británii a v Západním Německu a vyvolala diskusi a později též úpravy některých právních ustanovení týkajících se pohřešovaných dětí.
Kniha vychází jako 3. svazek edice Victima.

Štítky:
Drama,
Češi,
Kanadské prózy


Bez slitování – Drama rodinné msty


Přečtěte si knihu Bez slitování – Drama rodinné msty online zdarma

Kód: D0010930
EAN: 9788074250026
ISBN: 978-80-7425-002-6
Nakladatel: Epocha
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 264
Rok vydání: 2009
Rozměry: 155,0×220,0x22,0mm
Váha: 956g
Jazyk: Česky
Kategorie: Detektivky a napětí