Astrální cestování v praxi – Kompletní kniha o mimotělních zážitcích

Posted by

Astrální cestování v praxi - Kompletní kniha o mimotělních zážitcích

Stáhnout knihu Astrální cestování v praxi – Kompletní kniha o mimotělních zážitcích zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

TOUŽILI JSTE NĚKDY LÉTAT, procházet zdmi, cestovat okolním vesmírem, zkoumat exotické planety a říše, navštěvovat své přátele a blízké, prožívat duchovní dimenze nebo jen tak si dopřávat vzrušující dobrodružství mimo omezení vašeho fyzického těla?

Pokud ano, pak je tahle kniha určena právě pro vás! Autor Robert Bruce vám v tomto mistrně rozvedeném vydání svého proslulého klasického díla, které vychází u příležitosti desetiletého výročí jeho první publikace, poskytne vše, co potřebujete k tomu, abyste pochopili podstatu mimotělních zážitků a sami je začali podnikat. Součástí knihy jsou podnětné návody, jak pracovat se svým vyšším já na probuzení a rozvinutí vašich energetických center, jak opouštět své tělo, jak se pohybovat po astrálních a mentálních pláních a jak se zase bezpečně vrátit s jasnými vzpomínkami na úžasná mimotělní dobrodružství. Bruce staví na několika desítkách let vlastních zkušeností jednak s astrálním cestováním a jednak s výukou druhých, kteří se chtěli naučit opouštět svá těla.

V jedné znamenité knize tak dostanete vše, co potřebujete: osobní popisy mimotělních zážitků, praktický návod na jejich dosažení a vyřešení problémů a také průlomovou teoretickou koncepci. Ať už jste skeptik, zkušený astrální projektující, nováček nebo cestovatel prstem po mapě, nabízí se vám učiněný poklad – mistrovské dílo pro pochopení a realizaci mimotělních zážitků.


Astrální cestování v praxi – Kompletní kniha o mimotělních zážitcích


Přečtěte si knihu Astrální cestování v praxi – Kompletní kniha o mimotělních zážitcích online zdarma

Kód: D0336804
EAN: 9788073368340
ISBN: 978-80-7336-834-0
Nakladatel: Fontána
Vazba: brožovaná
Počet stran: 376
Rok vydání: 2016
Rozměry: 174,0×244,0x34,0mm
Váha: 652g
Jazyk: Česky
Kategorie: Uvolnění, jóga, meditace