Archandělé, meridiány a čakry v praxi – Uzdravování pomocí světelných drah, léčení ve světle archandělů

Posted by

Archandělé, meridiány a čakry v praxi - Uzdravování pomocí světelných drah, léčení ve světle archandělů

Stáhnout knihu Archandělé, meridiány a čakry v praxi – Uzdravování pomocí světelných drah, léčení ve světle archandělů zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Trudi Thali je zakladatelkou léčení s pomocí světelných drah, metody energetické léčby uvolňováním blokád. Tato samoléčebná metoda pracuje s rozvíjením světelného vědomí a s body světelných impulsů. Je srovnatelná s reiki a opírá se o zjednodušený systém meridiánů.
Léčení světelnými drahami se stalo v oblasti energetické alternativní medicíny pojmem a stále více lidí tuto metodu s velkým úspěchem praktikuje. Světelné dráhy či meridiány jsou tímto způsobem osvobozovány od blokované energie. Pak může tělem bez překážek plynout daleko více životní síly.
Tato kniha vás povede na objevné cestě k vlastnímu vědomí světla. Seznámíte se na ní s mocí uzdravujícího cítění, empatie, a s mocí vlastních léčivých rukou. K tomu patří i práce s vědomím – nabízí se vám magická příručka všedního života.
Při samoléčení pomocí světelných drah budete doprovázeni pomocníky z duchovního světa. Je to uzdravování v prasvětle archandělů.

Štítky:
Energetický systém člověka,
Andělé,
Sebeuzdravování,
Duchovní léčení


Archandělé, meridiány a čakry v praxi – Uzdravování pomocí světelných drah, léčení ve světle archandělů


Přečtěte si knihu Archandělé, meridiány a čakry v praxi – Uzdravování pomocí světelných drah, léčení ve světle archandělů online zdarma

Kód: D0126708
EAN: 9788073363031
ISBN: 978-80-7336-303-1
Nakladatel: Fontána
Vazba: Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran: 152
Rok vydání: 2006
Rozměry: 150,0×215,0x10,0mm
Váha: 226g
Jazyk: Česky
Kategorie: Medicína a alternativní medicína