Anunnakové a hledání nesmrtelnosti – Král, který odmítl zemřít

Posted by

Anunnakové a hledání nesmrtelnosti - Král, který odmítl zemřít

Stáhnout knihu Anunnakové a hledání nesmrtelnosti – Král, který odmítl zemřít zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Tento román, napsaný potají, aby nevyprovokoval kritiku v souvislosti s kontroverzními objevy, je dílem nedávno zesnulého Zecharia Sitchina a oživuje klíčová témata svého bestselleru Dvanáctá planeta. Příběh začíná v Londýně ve chvíli, kdy Astra vchází do Britského muzea, aby se zúčastnila zahájení nové výstavy o Gilgamešovi. Setkává se tam s pohledným mužem, který o ní ví věci, které by žádný cizí člověk vědět neměl, včetně původu její neobvyklé jizvy na ruce. Zavede ji do svého bytu a Astra se dozvídá, že je potomkem bohyně Ištary a že neznámý muž je soudobým ztělesněním samotného Gilgameše. Král Gilgameš hledá způsob, jak uplatnit svůj nárok na věčný život, který mu Ištar před dávnými věky upřela. Poté, co spolu zrekonstruují posvátný sexuální rituál z pradávných dob, jsou přeneseni v čase zpět do starověkého Sumeru jako Ištar a Gilgameš, který může konečně navázat na své hledání nesmrtelnosti.

Převyprávěním Eposu o Gilgamešovi v kontextu vlastního bádaní a objevů týkajících se Annunaků, splétá Zecharia Sitchin příběh o starověkém obřadu, neúmyslné zradě, o bozích mezi lidmi, meziplanetárním cestování a hledání nesmrtelnosti trvající celá tisíciletí.

Štítky:
Vědecko-fantastické romány,
Starověké civilizace,
Bohové,
Sumer,
Gilgameš


Anunnakové a hledání nesmrtelnosti – Král, který odmítl zemřít


Přečtěte si knihu Anunnakové a hledání nesmrtelnosti – Král, který odmítl zemřít online zdarma

Kód: D0232126
EAN: 9788073367480
ISBN: 978-80-7336-748-0
Nakladatel: Fontána
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 262
Rok vydání: 2014
Rozměry: 148,0×207,0x24,0mm
Váha: 342g
Jazyk: Česky
Kategorie: Historické romány