Anita Blake 16 – Temná krev

Posted by

Anita Blake 16 - Temná krev

Stáhnout knihu Anita Blake 16 – Temná krev zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

„To, že něco není skutečné, ještě neznamená, že vám to nemůže ublížit.“

Anita není jen lovkyně upírů, nekromantka, federální šerif a lidská služebnice vládce města St. Louis. Je taky dobrá kamarádka, a proto vždy podá pomocnou ruku příteli v nouzi. Až na to, že tenhle přítel je její vlkodlačí kamarád a občasný milenec Jason a potřebuje od ní, aby před jeho umírajícím otcem a snobskou rodinou předstírala, že je jeho vážná známost.
V idylickém městečku se však situace poněkud zkomplikuje. Zrovna se tam totiž chystá prominentní svatba a Jason je až příliš podobný chronicky záletnému ženichovi. Anita tak čelí nepříteli, se kterým se dosud nestřetla – bulvárním novinářům.
Blesky fotoaparátů a mikrofony ale nejsou jediným nebezpečím, které na ni číhá. Upíří intriky a moc totiž překonávají hranice států i magické bariéry…

Anita Blakeová žije ve světě, kde jsou upíři, zombie či vlkodlaci běžnou součástí společnosti. Živí se jako oživovatelka zombií a zákonná popravčí upírů. Pomáhá také policii při vyšetřování nadpřirozených trestných činů, což se však občas kříží s jejím soukromým životem.
Stává se totiž součástí nejen milostného, ale i mocenského trojúhelníku, jehož další dvě strany tvoří vlkodlak Richard a upíří vládce města Jean-Claude.

Štítky:
Americké romány,
Upíři ,
Vlkodlaci ,
Kožoměnci ,
Nekromancie


Anita Blake 16 – Temná krev


Přečtěte si knihu Anita Blake 16 – Temná krev online zdarma

Kód: D0230807
EAN: 9788074252303
ISBN: 978-80-7425-230-3
Nakladatel: Epocha
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 336
Rok vydání: 2014
Rozměry: 140,0×202,0x30,0mm
Váha: 422g
Jazyk: Česky
Kategorie: Fantasy