Andělé všedního dne

Posted by

Andělé všedního dne

Stáhnout knihu Andělé všedního dne zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Audiokniha na CD ve formátu MP3. Můžete se poslechnout plnou verzi bestselleru oblíbeného autora v podání Davida Novotného.
Pro dvaapadesátiletého Karla z pražských Nuslí je úterý 5. září 2006 posledním dnem jeho života, což vědí jen andělé… Mladá vdova, učitel autoškoly, sebevrah a čtyři andělé — to jsou protagonisté nové knihy Michala Viewegha. Nejčtenější současný český spisovatel v ní s fabulační a kompoziční bravurou vypráví příběh jediného dne, na jehož konci se tři lidské osudy spojí v jeden. Sám autor novelu charakterizuje jako „svižnou story o lidech, andělích a umírání“ či „knížku o nás všech, jejichž čas je dávno vyměřen, ale přesto se chováme, jako bychom tu měli být věčně“.
Interpret:David Novotný. Jako herec začínal v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích, od roku 1998 jej můžeme pravidelně vídat na prknech Dejvického divadla v Praze. Mezi nejvýraznější filmové postavy patří role pilota Bedřicha Mrtvého ve filmu Jana Svěráka Tmavomodrý svět, hlavní role ve filmu Non Plus Ultras a naposledy se objevil ve filmu Roberta Sedláčka Pravidla lži. Často pracuje pro Český rozhlas, kde vytvořil řadu výrazných rolí. Je blíženec a má krásnou dceru Emu.

Štítky:
Andělé,
Tympanum,
Herci a herečky


Andělé všedního dne


Přečtěte si knihu Andělé všedního dne online zdarma

Kód: D0018414
EAN: 8594072270055
ISBN: 859-40-7227-005-5
Nakladatel: Tympanum
Rozměry: 130,0×138,0x10,0mm
Váha: 58g
Jazyk: Česky
Kategorie: Beletrie pro dospělé