Aloe Vera – Přírodní léčitel

Posted by

Aloe Vera - Přírodní léčitel

Stáhnout knihu Aloe Vera – Přírodní léčitel zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Zázračnou léčivou sílu aloe vera využívá lidstvo více než čtyři tisíce let. Dnes je základem multimilionového průmyslu, vyrábějícího doplňky výživy a kosmetické a farmaceutické prostředky. Lékařské a vědecké společnosti neustále zkoumají výrazné regenerativní vlastnosti této rostliny.

Aloe vera při zevním užívání urychluje hojení ran a popálenin, omlazuje a změkčuje pokožku a vlasy, zmírňuje bolest svalů a kloubů a pomáhá při potížích s akné. Lékaři je obvykle používána při léčbě vážných poranění popálením nebo opařením, dentisty a stomatology ke zmírnění otoků a zápalů. Vnitřně se aloe užívá při léčení zácpy, žaludečních vředů, artritidy, cukrovky, vysokého krevního tlaku a množství jiných zdravotních problémů.

Diane Gage předkládá čtenářům vyvážený a mnohostranný přehled o vlastnostech této úžasné rostliny, podložený studiem a rozsálým výzkumem. Rozebírá biologické vlastnosti aloe vera a objasňuje léčivé účinky, které má na lidské tělo. Sleduje její využití v průběhu historie až ke kulturám tak vzdáleným, jako byli starověcí Egypťané, Arabové a původní obyvatelé Ameriky. Kniha, která je plná praktických rad o domácím pěstování aloe vera a jejím použití, vám poskytne veškeré informace, které o tomto přírodním rostlinném léčiteli potřebujete znát.

Štítky:
Léčivé rostliny


Aloe Vera – Přírodní léčitel


Přečtěte si knihu Aloe Vera – Přírodní léčitel online zdarma

Kód: D0043624
EAN: 9788072054930
ISBN: 80-7205-493-7
Nakladatel: Pragma
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 126
Rok vydání: 2008
Rozměry: 125,0×200,0x10,0mm
Váha: 147g
Jazyk: Česky
Kategorie: Medicína a alternativní medicína