Aiming to Advance – Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD

Posted by

Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD

Stáhnout knihu Aiming to Advance – Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

AIMING TO ADVANCE integrovaným způsobem rozvíjí (a v závěrečné lekci i testuje) všechny čtyři jazykové dovednosti a plně využívá intelektuálních schopností studentů, přičemž se zcela opírá o jejich dosavadní znalosti a zkušenosti. Vychází z mírně pokročilé úrovně, a předpokládá tedy samostatný přístup ke studiu a znalost práce se slovníkem a audionahrávkami.

Páteří každé lekce jsou: Focus on Information: ověřuje porozumění, vede k uvědomělému a aktivnímu osvojování slovní zásoby a obrací pozornost k významu jazykových prostředků, ať čtených nebo slyšených. Focus on Language: zprostředkovává a procvičuje gramatické a stylistické jevy typické pro daný typ textu v pokud možno přirozených komunikačních situacích. Focus on Academic Skills: poskytuje návody jak efektivně číst a poslouchat, jak si dělat poznámky, účastnit se diskuse, psát odborné texty, ale také jak si počínat v situacích, jako je hledání zaměstnání, žádání o stáž apod.

Učebnice je určena odborníkům přírodovědných, technických i humanitních oborů, kteří pro svou práci potřebují plynule ovládat psanou i mluvenou angličtinu, zvláště pak studentům a postgraduantům, jimž pomůže v přípravě jak na mezinárodní zkoušky z angličtiny, tak na studium v zahraničí – k tomuto účelu slouží kapitoly věnované rozvoji akademických a studijních schopností.

Štítky:
Oborová terminologie,
Jazyky – anglicky,
Naučná literatura – anglicky


Aiming to Advance – Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD


Přečtěte si knihu Aiming to Advance – Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD online zdarma

Kód: D0006387
EAN: 9788073352271
ISBN: 978-80-7335-227-1
Nakladatel: Leda
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 400
Rok vydání: 2010
Rozměry: 150,0×210,0x20,0mm
Váha: 438g
Jazyk: český, anglický
Kategorie: Gramatika a slovní zásoba